Společnost Color Coating

Společnost COLOR COATING založil před 16 lety Radim Minařík. COLOR COATING byla v roce 2016 přetransformována z podnikající fyzické osoby na společnost s ručením omezeným. Naše společnost si zakládá na dlouhodobé spolupráci se svými obchodními partnery. Jednou z našich priorit je následování nejnovějších trendů a technologií v lakování, a to zejména s ohledem na životního prostředí. To je důvod, proč pro mokré lakování veškerých kovových výrobků o různé velikosti používáme materiály od dlouhodobě ověřených výrobců barev HEMPEL a COLORLAK. Pro manipulaci s težkými a velikými výrobky využíváme vlastní portálový jeřáb o nosnosti do 5 000 kg. Nosnost našich vysokozdvižných vozíků je v rozsahu 1 600 – 5 000 kg. Naše lakovny najdete ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Reference

Unico Modular, Česko
V Unico Modular se od počátku existence orientujeme na zahraniční trhy, proto si vybíráme dodavatele s podobnými nároky na kvalitu provedení. Modulární stavby dle potřeby lakujeme v Color Coating.
Algeco, Česko
Dodáváme kontejnery vhodné jako sklad, kancelář, ubytování. Robustní kontejnery jsou ideální pro staveniště, průmysl a zemědělství. Stabilním dodavatelem lakovaní kovových častí je Color Coating.
Hörmann, Česko
Nabízíme řešení pro průmysl i veřejný sektor pocházející z vlastního vývoje a výroby a to s ohledem na trvalou udržitelnost. Pro povrchovou úpravu průmyslových dveří v dvoubarevném provedení jsme vybrali společnost Color Coating.
Fagus, Česko
Specializujeme se na modulární stavby, výrobu obytných kontejnerů dle požadavků zákazníka, návrhů architektů a designérů. Při nárazovém navýšení kapacit využíváme průmyslovou lakovnu Color Coating.